OFERTA

Na to, czy czerpiemy z życia satysfakcję czy też nie ma wpływ kilka czynników. Niektóre z nich to bardzo dobra znajomość siebie – swoich mocnych i słabych stron, a także kluczowych wartości. Istotna jest również świadomość własnych celów życiowych oraz talentów – dzięki nim potrafimy wybrać zawód i miejsce pracy, w których możemy się spełniać. To ważny czynnik, ponieważ to właśnie w pracy spędzamy większą część życia. Jeśli już wybraliśmy dobrą dla siebie przestrzeń zawodową, zawsze możemy podnieść własną efektywność. Czasem nasz potencjał blokują ograniczające przekonania. Brak nam pewności siebie czy wiary w swoje możliwości.  Często nie umiemy odmawiać wtedy, kiedy byśmy chcieli czy zadbać o równowagę między pracą a odpoczynkiem. To konsekwencja niezgodnego z własnymi wartościami zarządzania sobą w czasie. Wymieniłam tylko niektóre czynniki sprawiające, że nie czerpiemy satysfakcji z własnego życia i nie cieszymy się życiem, jakie mamy.

Mając świadomość tych wszystkich barier kilka lat temu weszłam na scieżkę intensywnego rozwoju osobistego, podejmując kolejne wyzwania edukacyjne. Systematycznie wdrażałam nową wiedzę i umiejętności do własnego życia, czego efektem jest wielość ról, w jakich się zawodowo spełniam. Dzięki tym, a także wcześniejszym doświadczeniom wspieram w zmianie moich klientów oraz motywuję ich do spojrzenia na siebie z różnych perspektyw. Dzięki temu stają się lepszą wersją siebie. Taką, która siebie kocha, lubi i szanuje. A wtedy łatwiej być sobą w każdej życiowej roli i osiągać w życiu satysfakcję. Warto zdobyć się na odwagę robienia tego, co w duszy gra!

W zależności od potrzeb proponuję różne METODY PRACY:

 • COACHING INDYWIDUALNY; 

W ramach procesu zmiany trwającego 4-9  miesięcy wspieram klientów w osiąganiu ważnych dla nich celów w obszarach life coaching, career coaching, business coaching. Oferta skierowana do osób w każdym wieku, chcących zadbać o własny rozwój osobisty oraz do pracodawców, którzy pragną, aby działania ich pracowników były bardziej efektywne. Patrz: REKOMENDACJE.

M. in. miałam przyjemność skutecznie wspierać 30 bezrobotnych uczestników z Włocławka i Grudziądza w realizacji ich zyciowych celów w Projekcie IMPULS 50+. Strategie aktywizacji zawodowej osób starszych dla Publicznych Służb Zatrudnienia, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

 • COACHING GRUPOWY, COACHING W ZESPOLE;

Na przykład:

 1.  Projekt „Rozwój osobisty z wykorzystaniem narzędzi coachingowych dla licealistów”. 10 miesięcy od września 2016 do czerwca 2017 r. dla klasy 1d X LO w Zespole Szkół nr 10 Toruniu
 2. Projekt „META: MATURA. Rozwój osobisty z wykorzystaniem narzędzi coachingowych dla maturzystów”. 6 miesięcy od listopada 2016 do kwietnia 2017 dla 5 licealistek z klasy 3 e X LO w Zespole Szkół nr 10 Toruniu
 • WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO;
 1. Projekt META: MATURA. Rozwój osobisty z wykorzystaniem narzędzi coachingowych dla maturzystów”. 4 miesiące od grudnia 2017 do marca 2018 r. dla klas piątych bydgoskiego technikum we współpracy z Wyższą Szkołą Bankową w Bydgoszczy.
 2. Szkolenie “META:MATURA SPRINT” luty 2018, grudzień 2018r. – 4 godz. dla licealistów.

      Warsztaty dla sympatyków rozwoju osobistego, m.in. :

 1. „O przekonaniach inaczej” (Coaching Week ICF w Toruniu, maj 2017) 3 godz.
 2.  „Czy znasz siebie jak swój smartfon?” Warsztaty dla młodzieży (Coaching Week ICF w Toruniu, maj 2017) 2 godz.
 3. „Chcesz żyć w zgodzie ze sobą i czerpać z życia satysfakcję?” (Noc Szkoleń w Toruniu, marzec 2018) 2 godz.

      NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE:

 1. Dla wolontariuszy Stowarzyszenia Centrum Niezależnego Życia w Ciechocinku

     „Wolontariat… Dlaczego? Po co? Jak? Rzut oka z perspektywy coachingu” 4 godz.

2. Dla członków Jesiennej Konferencji Toastmasters  Okręgu E w Toruniu 16.10.2016 r.

      „Być mówcą doskonałym – jak spełnić swoje marzenie?” 2 godz.

 • WARSZTATY DLA NAUCZYCIELI;
 1. Dla wykładowców Toruńskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Toruniu 2015
 2. Dla nauczycieli z X Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu i V Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu 2015

      „Narzędzia coachingowe w pracy nauczyciela cz. 1” 4 godz.

3. Dla lektorów języka angielskiego z firmy AXON Centrum Nauczania w Toruniu 2015

      „Narzędzia coachingowe w pracy nauczyciela cz. 1 i 2”  8 godz.

 • WARSZTATY DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ
 1. Dla dyrektorów szkół z województwa kujawsko – pomorskiego 2016

      „Jak działać efektywniej? O delegowaniu zadań” 3 godz.

 • DIAGNOZOWANIE POTRZEB PLACÓWEK EDUKACYJNYCH jako trener wspomagania w ORKE

Z ramienia ORKE zapraszam dyrektorów szkół do zapoznania się z ofertą projektu unijnego “Szkolenia i doradztwo dla pracowników systemu wspomagania oraz wdrożenie kompleksowego wspomagania w zakresie kompetencji kluczowych.”

 

PROJEKTUJĘ FORMY WSPARCIA DOSTOSOWANE DO INDYWIDALNYCH POTRZEB. ZAPRASZAM DO KONTAKTU!