Z odwagą inspiruję innych do podążania swoją drogą w życiu jako akredytowany coach ACC ICF, trener biznesu oraz kompetencji edukacyjnych, edukator, w tym specjalista zdalnej edukacji, wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy. Wykorzystuję 21-letnie doświadczenie pracy z ludźmi, aby uczyć konstruktywnego dialogu międzypokoleniowego.

Jako autorka cyklicznych projektów, w tym „META:MATURY”, skutecznie zachęcam innych do odkrycia swoich mocnych stron oraz zaplanowania kariery łączącej pasję z zarabianiem. Mam za sobą ponad 1000 godzin coachingu indywidualnego i grupowych form rozwoju, dostosowanych do potrzeb klientów, w tym na temat zarządzania pokoleniami.

Ogromną satysfakcję sprawia mi dzielenie się wiarą w zmianę oraz wspieranie innych w osiąganiu celów zawodowych i życiowych w ramach autorskiego programu studiów podyplomowych WSB „Akademia innowatora edukacji” „Coachingu”, jak również innych kreatywnych projektów szytych na miarę potrzeb klientów.

Chętnie podejmuję kreatywne wyzwania, w tym pisarskie jako autorka opowiadań w wydaniach zbiorowych „Kreatywne pisanie. 12 debiutów” (2018) oraz „Pokusa. Między pragnieniem a rozwagą” (2019).

W życiu stawiam na odwagę, autentyczność oraz efektywność w działaniu, o czym świadczy m.in. prowadzenie pierwszych zajęć online dla maturzystów w Kujawsko – Pomorskiej E- szkole z oglądalnością ponad 22 tys. w ciągu 2 tygodni.

Zapraszam na funpage: Jolanta Serocka Coaching ENJOY BEING YOURSELF.

 

Certyfikaty: