Z odwagą inspiruję innych do podążania swoją drogą w życiu jako akredytowany coach ACC ICF, trener edukacji i biznesu, edukator, w tym specjalista zdalnej edukacji, wykładowca na Uniwersytecie WSB Merito w Toruniu i Bydgoszczy. Wykorzystuję ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy z ludźmi, aby uczyć konstruktywnego dialogu międzypokoleniowego.

Jako autorka cyklicznych projektów, w tym „META:MATURY”, skutecznie zachęcam innych do odkrycia swoich mocnych stron oraz zaplanowania kariery łączącej pasję z zarabianiem. Mam za sobą ponad 3 000 godzin coachingu indywidualnego i grupowych form rozwoju, dostosowanych do potrzeb klientów, w tym na temat zarządzania pokoleniami.

Ogromną satysfakcję sprawia mi dzielenie się wiarą w zmianę oraz wspieranie innych w osiąganiu celów zawodowych i życiowych w ramach autorskiego programu studiów podyplomowych Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu i Bydgoszczy „Akademia innowatora edukacji” „Coachingu” czy „Studiów pedagogicznych nadających kwalifikacje nauczycielskie”, jak również innych kreatywnych projektów szytych na miarę potrzeb klientów.

Chętnie podejmuję kreatywne wyzwania, w tym pisarskie jako autorka opowiadań w wydaniach zbiorowych „Kreatywne pisanie. 12 debiutów” (2018) oraz „Pokusa. Między pragnieniem a rozwagą” (2019) czy haiku.

W życiu stawiam na odwagę, autentyczność oraz efektywność w działaniu.

Zapraszam na funpage: Jolanta Serocka Coaching ENJOY BEING YOURSELF.

 

Certyfikaty: