Zaproszenie na spotkanie otwarte dla rodziców tegorocznych maturzystów już 12 października w Toruniu!

 

Rodzicu Maturzysty!

Martwisz się, czy Twoje dziecko zda maturę lub czy zda na tyle dobrze, aby dostać się na wymarzone studia? Zastanawiasz się, jak pomóc dziecku, które nie wie, co chce robić w życiu? Masz wątpliwości, czy sobie poradzi, czy będzie szczęśliwe?

Dowiedz się, jak pomóc swojemu maturzyście pomyślnie przejść próbę dojrzałości i spełnić marzenia. Zapisz się na bezpłatne spotkanie, które odbędzie się w piątek 12 października o godz. 17.00 w Pozytywnej Rozwojowni w Toruniu! Ilość miejsc ograniczona!

Kup bilet tutaj https://328584-1.evenea.pl/

lub https://www.facebook.com/events/267445290563318/

 

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu:

serockajolanta@gmail.com

www.jolantaserocka.pl

tel. 511787424

Jolanta  Serocka – akredytowany coach ACC ICF, trener biznesu i rozwoju osobistego, polonista. Wykorzystuje 19-letnie doświadczenie pracy z ludźmi, aby uczyć konstruktywnego dialogu międzypokoleniowego. Jako autorka nowatorskiego projektu „META:MATURA” skutecznie zachęca pokolenie Z do odkrycia swoich mocnych stron i zaplanowania kariery łączącej pasję z zarabianiem.  W ramach life coachingu, a także coachingu kariery dzieli się wiarą w zmianę z osobami z innych pokoleń, towarzysząc im w odnalezieniu nowych dróg życiowych oraz osiąganiu celów. Ma za sobą ponad 300 godzin coachingu indywidualnego i i tyle samo warsztatów z obszaru kompetencji miękkich.  Projektuje i prowadzi warsztaty dla edukacji oraz biznesu dostosowane do potrzeb klienta. Absolwentka filologii polskiej na UMK w Toruniu, 4 studiów podyplomowych (m.in. „Coaching”, „Akademia Trenera Biznesu” w WSB) oraz Akademii Professional Coaching ACSTH. Będąc członkiem największej światowej organizacji International Coach Federation z zaangażowaniem propaguje ideę coachingu opartego na najwyższych standardach etycznych i kompetencyjnych. Stawia na odwagę, autentyczność oraz efektywność w działaniu, uwielbia wyzwania. Mama dwojga nastolatków.